شهرداری خوانسار

 

مقام معظم رهبری: شهرداری به عنوان سازمانی که سروکارش با مردم است باید روح خدمتگزاری و اخلاص را بیشتر از جاهای دیگر داشته باشد.  شهرداری در سه سطح با مردم در ارتباط هست. سطح اول خدمات به مردم، سطح دوم حفظ و توسعه فضای سبز و سوم در سطح فرهنگ. جدای از این سطوح شهرداری باید به سه مؤلفه در سازمان خود توجه لازم بکند. اول مبارزه با فساد در سیستم شهرداری و بافت مدیران شهری، دوم ارتقاء سطح علمی اداره شهر و سوم همکاری با سایر دستگاه‌ها. در متن زیر مجموعه‌ای از وظایف شهرداری‌ها در اختیار کاربران ارجمند قرار می‌گیرد.

 

1000تن آسفالت ریزی در معابر منتهی به هیئت ها

1000تن آسفالت ریزی در معابر منتهی به هیئت ها

12:9 1395/7/25

معاون شهردار و مسئول واحد عمرانی شهرداری گزارش آسفالت ریزی معابر منتهی به هیئتهای مذهبی و حسینیه های خوانسار را اعلام نمود.مهندس علیرضا مقدسی در گفتگو با واحد روابط عمومی خاطرنشان ساخت:با توجه به ترمیم ترانشه ها و لکه گیری آسفالت در معابر و کوچه های خوانسار1000 تن آسفالت ریزی انجام شده است.

معاونت شهرداری خوانسار افزود: تمامی کوچه های منتهی به هیئت های مذهبی قبل از شروع ماه محرم و آغاز فعالیت تکیه ها و هیئت ها در عزاداری سید و سالار شهیدان به جهت تسهیل عبورو مرور عزاداران و سوگواران حسینی و وسایل نقلیه آنها لکه گیری و ترمیم گردید.

 

 

 


527
مطالب مرتبطلطفا با تكميل فرم ، نظرات ، پيشنهادات و انتقادات خود را در مورد مطلب منتشر شده با ما در ميان بگذاريد.
پيام شما پس از تاييد توسط مدير سايت ، منتشر خواهد شد.