شهرداری خوانسار

 

مقام معظم رهبری: شهرداری به عنوان سازمانی که سروکارش با مردم است باید روح خدمتگزاری و اخلاص را بیشتر از جاهای دیگر داشته باشد.  شهرداری در سه سطح با مردم در ارتباط هست. سطح اول خدمات به مردم، سطح دوم حفظ و توسعه فضای سبز و سوم در سطح فرهنگ. جدای از این سطوح شهرداری باید به سه مؤلفه در سازمان خود توجه لازم بکند. اول مبارزه با فساد در سیستم شهرداری و بافت مدیران شهری، دوم ارتقاء سطح علمی اداره شهر و سوم همکاری با سایر دستگاه‌ها. در متن زیر مجموعه‌ای از وظایف شهرداری‌ها در اختیار کاربران ارجمند قرار می‌گیرد.

 

محرم بدون حادثه در هیئت ها

محرم بدون حادثه در هیئت ها

9:9 1395/7/27

در دهه اول محرم امسال هیچ حادثه ای در هیئت های مذهبی خوانسار رخ نداد.مسئول ایستگاه آتش نشانی خوانساردر گفتگو با واحد روابط عمومی اعلام نمود که با توجه به برگزاری جلسه های مدیریت بحران شهری و آمادگی و پیش بینی اقدامات ، در هیئت های مذهبی شهر هیچگونه حادثه ای نداشتیم.

مهدی احمدی اعلام نمود که قبل از فرارسیدن ماه محرم کارشناسان آتش نشانی نسبت به بازدید از آشپزخانه ها، انبار ها و تکیه ها و حسینیه ها اقدام نمودند و مواد لازم را جهت رفع نقص تذکر دادند که بحمداله با همراهی مسئولین هیئت ها نسبت به رخداد حوادث پیشگیری گردید.

مسئول آتش نشانی در ادامه اعلام نمود که در 6 روزعزاداریها یک تیم آتش نشانی در نزدیکی حسینیه دوراه مستقر گردید و در روز تاسوعا و عاشورا با توجه به افزایش ترافیک یک خودروی عملیات اطفائیه و حوادث نیز در خیابان 13 محرم مستقر شدند.

احمدی همچنین از بروز یک سانحه تصادف در شهرک شاهد در روز تاسوعا خبر داد که منجر به مصدوم شدن سرنشینان خودروها گردید که با حضور تیم آتش نشانی نسبت به رهاسازی یکی از مصدومین از داخل خودرویی که پایش گیر کرده بود در اسرع وقت به عنوان اولین تیم عملیاتی در سر صحنه اقدام گردید.

 

 

 

 

 

 

 


1217
مطالب مرتبطلطفا با تكميل فرم ، نظرات ، پيشنهادات و انتقادات خود را در مورد مطلب منتشر شده با ما در ميان بگذاريد.
پيام شما پس از تاييد توسط مدير سايت ، منتشر خواهد شد.