شهرداری خوانسار

 

مقام معظم رهبری: شهرداری به عنوان سازمانی که سروکارش با مردم است باید روح خدمتگزاری و اخلاص را بیشتر از جاهای دیگر داشته باشد.  شهرداری در سه سطح با مردم در ارتباط هست. سطح اول خدمات به مردم، سطح دوم حفظ و توسعه فضای سبز و سوم در سطح فرهنگ. جدای از این سطوح شهرداری باید به سه مؤلفه در سازمان خود توجه لازم بکند. اول مبارزه با فساد در سیستم شهرداری و بافت مدیران شهری، دوم ارتقاء سطح علمی اداره شهر و سوم همکاری با سایر دستگاه‌ها. در متن زیر مجموعه‌ای از وظایف شهرداری‌ها در اختیار کاربران ارجمند قرار می‌گیرد.

 

اطفاء حریق دو دستگاه خودرو

اطفاء حریق دو دستگاه خودرو

17:51 1395/7/29

تیم آتش نشانی خوانسار در شامگاه چهارشنبه 29 مهرماه نسبت به اطفاء حریق در خودروی مورد طعمه حریق اقدام نمودند.مهدی احمدی مسئول آتش نشانی شهرداری خوانسار اعلام نمود که بنا بر اعلام تلفنی حریق دودستگاه خودرو در ساعت 18:35 دقیقه، بلافاصله تیم آتش نشانی به محل اعزام شدند که با تلاش پرسنل آتش نشانی نسبت به اطفاء حریق خودروهای مورد طعمه آتش اقدام و باعث شد که کمترین خسارت به خودروها به وجود بیاید و گسترش آتش به سایر قسمت ها جلوگیری شد.

احمدی اعلام نمودکه درصورت منفجر شدن باک های سوخت خودروها امکان افزایش خسارت به اماکن دیگر و سایر قسمت ها و خسارت های جانی نیز وجود داشت که خوشبختانه با مهارت پرسنل در کوتاهترین زمان ممکن آتش مهار و اطفاء شد.

مسئول آتش نشانی در مورد علت حادثه گفت که کارشناس آتش نشانی به محل اعزام شده و در حال بررسی می باشد که در گزارش آتش نشانی خواهد آمد.

 

 

 

 

 


1115
مطالب مرتبطلطفا با تكميل فرم ، نظرات ، پيشنهادات و انتقادات خود را در مورد مطلب منتشر شده با ما در ميان بگذاريد.
پيام شما پس از تاييد توسط مدير سايت ، منتشر خواهد شد.