شهرداری خوانسار

 

مقام معظم رهبری: شهرداری به عنوان سازمانی که سروکارش با مردم است باید روح خدمتگزاری و اخلاص را بیشتر از جاهای دیگر داشته باشد.  شهرداری در سه سطح با مردم در ارتباط هست. سطح اول خدمات به مردم، سطح دوم حفظ و توسعه فضای سبز و سوم در سطح فرهنگ. جدای از این سطوح شهرداری باید به سه مؤلفه در سازمان خود توجه لازم بکند. اول مبارزه با فساد در سیستم شهرداری و بافت مدیران شهری، دوم ارتقاء سطح علمی اداره شهر و سوم همکاری با سایر دستگاه‌ها. در متن زیر مجموعه‌ای از وظایف شهرداری‌ها در اختیار کاربران ارجمند قرار می‌گیرد.

 

نمایشگاه خیابانی  عکس محرم

نمایشگاه خیابانی عکس محرم

19:6 1395/8/3

روایتی از سوگواران حسینی شهرستان خوانسار به شیوه ای جدید در محرم سال 95واحد فرهنگی اجتماعی شهرداری خوانسار در حرکتی جدید ،محرم امسال اقدام به برپایی نمایشگاه عکس سوگواران حسینی به روش خیابانی نمود.

در این روش جدید تعداد 51 اثر عکاسی آقای علی معصومی در یک بنر به متراژ 40متر در عرض دومتر به صورت یکپارچه در پایین تر از حسینیه دوراه نصب شد که با استقبال همشهریان و عزاداران روبه رو شد.

مسئول واحد فرهنگی اجتماعی شهرداری خوانسار اعلام نموده که با توجه به بازخورد مناسب این حرکت فرهنگی در سال آینده در چند نقطه از سطح شهر این کار انجام خواهد شد و هیئت های مذهبی نیز میتوانند با همکاری و نظارت شهرداری در نزدیکی هیئت خود نسبت به برپایی چنین نمایشگاه های اقدام نمایند.

 

  

 

 

 

 

 

 


551
مطالب مرتبطلطفا با تكميل فرم ، نظرات ، پيشنهادات و انتقادات خود را در مورد مطلب منتشر شده با ما در ميان بگذاريد.
پيام شما پس از تاييد توسط مدير سايت ، منتشر خواهد شد.