شهرداری خوانسار

 

مقام معظم رهبری: شهرداری به عنوان سازمانی که سروکارش با مردم است باید روح خدمتگزاری و اخلاص را بیشتر از جاهای دیگر داشته باشد.  شهرداری در سه سطح با مردم در ارتباط هست. سطح اول خدمات به مردم، سطح دوم حفظ و توسعه فضای سبز و سوم در سطح فرهنگ. جدای از این سطوح شهرداری باید به سه مؤلفه در سازمان خود توجه لازم بکند. اول مبارزه با فساد در سیستم شهرداری و بافت مدیران شهری، دوم ارتقاء سطح علمی اداره شهر و سوم همکاری با سایر دستگاه‌ها. در متن زیر مجموعه‌ای از وظایف شهرداری‌ها در اختیار کاربران ارجمند قرار می‌گیرد.

 

برگزاری دوره آموزشی اطفاء حریق

برگزاری دوره آموزشی اطفاء حریق

11:21 1395/10/6

مسئول واحد آتش نشانی از برگزاری دوره های اموزشی امداد و نجات و اطفاء حریق در هفته ایمنی در برابر زلزله خبر داد.مهدی احمدی مسئول واحد آتش نشانی شهرداری در گفتگو با واحد روابط عمومی خاطرنشان ساخت: در هفته ایمنی در برابر زلزله و کاهش اثرات بلایای طبیعی ،دوره های آموزشی امداد و نجات و اطفاء حریق ، جهت آشنایی دانش آموزان در مدارس شبانه روزی در حال برگزاری می باشد.

احمدی افزود:دوره آموزش امدا د و نجات و اطفاء حریق جهت دانش آموزان مدارس شبانه روزی دخترانه (پروین اعتصامی- دارالفنون ) و پسرانه (هنرستان و 15 خرداد) طبق جدول زمانبندی برنامه ریزی شده است که توسط مربی تخصصی این دوره ها انجام می گیرد..

 

 

 

 

 

 

 


1286
مطالب مرتبطلطفا با تكميل فرم ، نظرات ، پيشنهادات و انتقادات خود را در مورد مطلب منتشر شده با ما در ميان بگذاريد.
پيام شما پس از تاييد توسط مدير سايت ، منتشر خواهد شد.