شهرداری خوانسار

 

مقام معظم رهبری: شهرداری به عنوان سازمانی که سروکارش با مردم است باید روح خدمتگزاری و اخلاص را بیشتر از جاهای دیگر داشته باشد.  شهرداری در سه سطح با مردم در ارتباط هست. سطح اول خدمات به مردم، سطح دوم حفظ و توسعه فضای سبز و سوم در سطح فرهنگ. جدای از این سطوح شهرداری باید به سه مؤلفه در سازمان خود توجه لازم بکند. اول مبارزه با فساد در سیستم شهرداری و بافت مدیران شهری، دوم ارتقاء سطح علمی اداره شهر و سوم همکاری با سایر دستگاه‌ها. در متن زیر مجموعه‌ای از وظایف شهرداری‌ها در اختیار کاربران ارجمند قرار می‌گیرد.

 

پیام استاد کابلی به همایش علمی فرهنگی ادبی گویش های منطقه ای

پیام استاد کابلی به همایش علمی فرهنگی ادبی گویش های منطقه ای

10:15 1395/12/7

استاد یداله کابلی خوانساری چهره ماندگار و افتخار خوانسار و ایران اسلامی که  نتوانستند در همایش گویش های منطقه ای حضور داشته باشند پیامی فرتادند که در این جلسه قرائت گردید.متن پیام به این شرح است: 

با سلام و ادب و احترام حضور همه عزیزان گرانقدر و ارجمند که در این مراسم هستند

مایه کم سعادتی من بوده که با برنامه قبلی برای دیدار و کار نمایشگاهی و کارگاه آموزشی همزمان عازم سیستان و بلوچستان شدم و از دیدار و حضور خدمت استادان و همشهریان نازنینم محروم شدم.امید که اینچنین برنامه هایی که موجب تحقق ارزشهای تاریخی و احیای ارزشهای اجتماعی انسانی می باشد بتوانم گامهای موثر و ثمر بخشی را برداشته و بتوانیم دین خود را ادا نماییم.این تنها رسالت مانا و ماندگاری است که می بایست هر انسانی در حوزه مسئولیت خطیر خود برای مردم و جامعه ایفا نماید. به روزی همه دوستان و حضار محترم را از درگاه الهی خواستارم.

تشریف فرمایی استاد ارجمند و گران سنگ ادب و فرهنگ ایران زمین را به شهرستان خوانسار که مهد بزرگان هنر و عالم و بافضیلت است ،حضرت استاد میرجلال الدین کزازی برای همه ما مایه افتخار و مباهات است.

با مهر و ارادت

یداله کابلی خوانساری


376
مطالب مرتبطلطفا با تكميل فرم ، نظرات ، پيشنهادات و انتقادات خود را در مورد مطلب منتشر شده با ما در ميان بگذاريد.
پيام شما پس از تاييد توسط مدير سايت ، منتشر خواهد شد.