شهرداری خوانسار

 

مقام معظم رهبری: شهرداری به عنوان سازمانی که سروکارش با مردم است باید روح خدمتگزاری و اخلاص را بیشتر از جاهای دیگر داشته باشد.  شهرداری در سه سطح با مردم در ارتباط هست. سطح اول خدمات به مردم، سطح دوم حفظ و توسعه فضای سبز و سوم در سطح فرهنگ. جدای از این سطوح شهرداری باید به سه مؤلفه در سازمان خود توجه لازم بکند. اول مبارزه با فساد در سیستم شهرداری و بافت مدیران شهری، دوم ارتقاء سطح علمی اداره شهر و سوم همکاری با سایر دستگاه‌ها. در متن زیر مجموعه‌ای از وظایف شهرداری‌ها در اختیار کاربران ارجمند قرار می‌گیرد.

 

مراسم کلنگ زنی مسجد ولیعصر پارک عسل

مراسم کلنگ زنی مسجد ولیعصر پارک عسل

11:1 1395/12/16

در مراسم روز درختکاری، کلنگ مسجد حضرت ولیصر(عج) پارک عسل توسط خیرنیک اندیش ومسئولین ،به زمین زده شد.به همت خیّر نیک نیداندیش خوانساری جناب آقای حاج ابوالقاسم اشرف الکتابی مبنی بر ساخت مسجد حضرت ولیعصر(عج) در محل پارک عسل ،مراسم کلنگ زنی این مسجد همزمان با مراسم روز درختکاری انجام شد.

این مراسم با حضور امام جمعه شهرستان، فرماندار، شهردار، بخشدار و روسای ادارات شهرستان و حضور باشکوه شهروندان در اقشار مختلف برگزار گردید.

خیّر نیک اندیش جناب اشرف الکتابی در سخنان خود با تاسی گرفتن از مکتب امام حسین(ع) و قرائت قسمتی از زیارت عاشورا هزینه ساخت این مسجد را بر عهده گرفت و آن را خدمتی برای مردم خوانسار عنوان کرد.

حجت الاسلام خواجه کریمی ،امام جمعه محترم خوانسار نیز این اقدام حاج آقا اشرف الکتابی را باقیات صالحات خواند و گفت: بنای این مسجد یکی از بزرگترین باقیات و صالحاتی که است که تا دنیا برقرار هست ، پاداش و ثواب آن نصیب بانی اش خواهد گردید.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


625
مطالب مرتبط


باسپاس فراوان از زحمات شهردار محی و سایر همکاران م
منوچهر اشرف الکتابی
باسپاس فراوان از زحمات شهردار محترم جناب آقای مهندس اسحاقی و آقای مهندس مقدسی وسایر همکارانشان و فرماندار ٬ شورای شهر و امام جمعه محترم شهرستان خوانسار.

لطفا با تكميل فرم ، نظرات ، پيشنهادات و انتقادات خود را در مورد مطلب منتشر شده با ما در ميان بگذاريد.
پيام شما پس از تاييد توسط مدير سايت ، منتشر خواهد شد.