شهرداری خوانسار

 

مقام معظم رهبری: شهرداری به عنوان سازمانی که سروکارش با مردم است باید روح خدمتگزاری و اخلاص را بیشتر از جاهای دیگر داشته باشد.  شهرداری در سه سطح با مردم در ارتباط هست. سطح اول خدمات به مردم، سطح دوم حفظ و توسعه فضای سبز و سوم در سطح فرهنگ. جدای از این سطوح شهرداری باید به سه مؤلفه در سازمان خود توجه لازم بکند. اول مبارزه با فساد در سیستم شهرداری و بافت مدیران شهری، دوم ارتقاء سطح علمی اداره شهر و سوم همکاری با سایر دستگاه‌ها. در متن زیر مجموعه‌ای از وظایف شهرداری‌ها در اختیار کاربران ارجمند قرار می‌گیرد.

 

جاذبه های گردشگری خوانسار

جاذبه های گردشگری خوانسار

19:31 1396/1/8

آستان مقدس امامزاده سید محمود (ع) خوانسارنسب این امامزاده شریف بنابر نقلي از نوادگان امام هادي (عليه السلام) يعني محمود بن محمد بن احمد بن محمد بن امام علي النقي (عليه السلام) مي باشد و بنابر نقلي ديگر از عرفا و مريدان صدرالدين حسين پير مدفون در سرچشمه به نام خواجه شمس الدين اميرمحمد بوده است.
مرحوم آیت الله مرعشی نجفی در شجره نامه این مکان آورده اند که:
امام هادی (علیه السلام) فرزند بنام سید محمد (علیه السلام) مدفون در سامراء دارند که عربها توجه بسیار به آن دارند و به استناد شجره ابلاغی و نظر آیت الله علوی، سید احمد (علیه السلام) فرزند سید محمد مدفون در سامرا است و فرزندی دارد ابن آسید محمد که هر دو در خوانسار مدفونند و آمده است که سید محمود (علیه السلام) فرزند سید محمد (علیه السلام) ابن سید احمد (علیه السلام) می دانند و این مطلب در کتیبه سنگی موجود در امامزاده مشهود است.

 


425
مطالب مرتبطلطفا با تكميل فرم ، نظرات ، پيشنهادات و انتقادات خود را در مورد مطلب منتشر شده با ما در ميان بگذاريد.
پيام شما پس از تاييد توسط مدير سايت ، منتشر خواهد شد.