شهرداری خوانسار

 

مقام معظم رهبری: شهرداری به عنوان سازمانی که سروکارش با مردم است باید روح خدمتگزاری و اخلاص را بیشتر از جاهای دیگر داشته باشد.  شهرداری در سه سطح با مردم در ارتباط هست. سطح اول خدمات به مردم، سطح دوم حفظ و توسعه فضای سبز و سوم در سطح فرهنگ. جدای از این سطوح شهرداری باید به سه مؤلفه در سازمان خود توجه لازم بکند. اول مبارزه با فساد در سیستم شهرداری و بافت مدیران شهری، دوم ارتقاء سطح علمی اداره شهر و سوم همکاری با سایر دستگاه‌ها. در متن زیر مجموعه‌ای از وظایف شهرداری‌ها در اختیار کاربران ارجمند قرار می‌گیرد.

 

اولین جشنواره دوقلوها و چندقلوهای خوانسار

اولین جشنواره دوقلوها و چندقلوهای خوانسار

13:21 1396/6/5

اولین جشنواره دوقلوها و چندقلوهای خوانسار روز جمعه 27 مرداد ماه با حضور 70 دوقلو و خانواده هایشان در سالن هلال احمر برگزار گردیداولین جشنواره دوقلوها و چندقلوهای خوانسار روز جمعه 27 مرداد ماه با حضور 70 دوقلو و خانواده هایشان در سالن هلال احمر برگزار گردید.

این مراسم به منظور شناسایی دوقلوها و چندقلوهای خوانسار و معرفی آنها به انجمن دوقلو های کشور برنامه ریزی شد و با استقبال شهروندان خوانسار،گلپایگان ،بویین میاندشت و همچنین خوانساریهای مقیم تهران و اصفهان مواجه گشت.

اجرای این مراسم نیز برعهده دوقلوها و چندقلوها بود، دوقلوها بیانه و عهدی را در پایان مراسم خواندند و امضا کردند، همچنین برپایی آتلیه عکاسی جهت عکس گرفتن خانواده ها و دوقلوها بخش جنبی این جشنواره بود.

همچنین نماد جشنواره که لیوان با عکس خود دوقلوها بود به آنان اهدا گردید.

 

 

 

 

 

 

 

 


155
مطالب مرتبطلطفا با تكميل فرم ، نظرات ، پيشنهادات و انتقادات خود را در مورد مطلب منتشر شده با ما در ميان بگذاريد.
پيام شما پس از تاييد توسط مدير سايت ، منتشر خواهد شد.