شهرداری خوانسار

 

مقام معظم رهبری: شهرداری به عنوان سازمانی که سروکارش با مردم است باید روح خدمتگزاری و اخلاص را بیشتر از جاهای دیگر داشته باشد.  شهرداری در سه سطح با مردم در ارتباط هست. سطح اول خدمات به مردم، سطح دوم حفظ و توسعه فضای سبز و سوم در سطح فرهنگ. جدای از این سطوح شهرداری باید به سه مؤلفه در سازمان خود توجه لازم بکند. اول مبارزه با فساد در سیستم شهرداری و بافت مدیران شهری، دوم ارتقاء سطح علمی اداره شهر و سوم همکاری با سایر دستگاه‌ها. در متن زیر مجموعه‌ای از وظایف شهرداری‌ها در اختیار کاربران ارجمند قرار می‌گیرد.

 

تجلیل از رتبه های برتر دانش آموزی

تجلیل از رتبه های برتر دانش آموزی

11:38 1396/12/21

عصر یکشنبه 20 اسفند ماه مراسم تجلیل از رتبه های برتر دانش آموزی فرزندان پرسنل شهرداری برگزار گردید.این جلسه با حضور شهردار ، اعضای محترم شورای اسلامی شهر، پرسنل شهرداری و خانواده های آنان برگزار گردید.

در این جلسه که تعداد 39 نفر از فرزندان پرسنل را شامل می شند 19 نفر در سطح ابتدایی اول 6 نفر در دوره ابتدایی دوم، 8 نفر در دوره متوسطه اول، 3 نفر در دوره متوسطه دوم و 4 نفر در دوره کارشناسی و بالاتر حائز رتبه برتر بودند که لوح سپاس و هدیه دریافت نمودند.

در این جلسه ریاست محترم شورا در خصوص تاثیر گذاری دست رنج حلال و همچنین آینده نگری فرزندان پرسنل شهرداری سخنانی را ایراد نمودند و از زحمات شهردار و پرسنل شهرداری در انجام پروژه های مختلف شهری تقدیر و تشکر کردند.

مهندس اسحاقی شهردار خوانسار نیز از خانواده های پرسنل شهرداری به جهت حمایت ها و تلاشهایشان تقدیر و تشکر نمودند.

در پایان جلسه نیز به برخی از پرسنل اداری و خدماتی به جهت تلاشها و زحماتشان در عرصه های مختلف رفع سد معبر، خدمت رسانی در موکب حضرت زینب(س)  در ایام اربعین و کسب مدارک استانی ، لوح سپاس اهدا گردید.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


217
مطالب مرتبطلطفا با تكميل فرم ، نظرات ، پيشنهادات و انتقادات خود را در مورد مطلب منتشر شده با ما در ميان بگذاريد.
پيام شما پس از تاييد توسط مدير سايت ، منتشر خواهد شد.