شهرداری خوانسار

 

مقام معظم رهبری: شهرداری به عنوان سازمانی که سروکارش با مردم است باید روح خدمتگزاری و اخلاص را بیشتر از جاهای دیگر داشته باشد.  شهرداری در سه سطح با مردم در ارتباط هست. سطح اول خدمات به مردم، سطح دوم حفظ و توسعه فضای سبز و سوم در سطح فرهنگ. جدای از این سطوح شهرداری باید به سه مؤلفه در سازمان خود توجه لازم بکند. اول مبارزه با فساد در سیستم شهرداری و بافت مدیران شهری، دوم ارتقاء سطح علمی اداره شهر و سوم همکاری با سایر دستگاه‌ها. در متن زیر مجموعه‌ای از وظایف شهرداری‌ها در اختیار کاربران ارجمند قرار می‌گیرد.

 

مراسم افتتاح مسجد حضرت ولیعصر(عج)

مراسم افتتاح مسجد حضرت ولیعصر(عج)

14:4 1397/2/25

پیامبر خدا صلى الله علیه و آله :خداوند ـ تبارک و تعالى ـ فرمود : آگاه باشید که خانه هاى من در زمین ، مساجدند که به سانِ درخشش ستارگان براى اهل زمین ، بر آسمانیان ، نورافشانى مى کنندمسجد حضرت ولیعصر(عج) مسجدی است که به همت خیّر محترم و گرانقدر جناب حاج آقا ابوالقاسم اشرف الکتابی و همسر گرامیشان حاجیه خانم عفت السادات سید محسنی و فرزند برومندشان آقای حاج منوچهر اشرف الکتابی در 15 اسفندماه سال 1395 طی مراسمی همزمان با آئین درختکاری در شهر خوانسار و پارک عسل کلنگ زنی گردید و پس از 14 ماه در 12 اردیبهشت سال 1397 همزمان با نیمه شعبان و میلاد منجی عالم بشریت حضرت مهدی(عج) افتتاح و به بهره برداری رسید.

این مراسم افتتاحیه با حضور اقشار مختلف مردم و با سخنرانی امام جمعه محترم ، حجت الاسلام صالحی خوانساری مدیر حوزه علمیه علوی و شعر خوانی صابر خراسانی و با اجرای مجری صدا و سیما برگزار گردید.

در پایان مراسم افتتاحیه نیز از آقایان اشرف الکتابی تجلیل به عمل آمدو نماز مغرب و عشا با حضور آیت اله ابن الرضا اقامه گردید.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


259
مطالب مرتبطلطفا با تكميل فرم ، نظرات ، پيشنهادات و انتقادات خود را در مورد مطلب منتشر شده با ما در ميان بگذاريد.
پيام شما پس از تاييد توسط مدير سايت ، منتشر خواهد شد.