شهرداری خوانسار

 

مقام معظم رهبری: شهرداری به عنوان سازمانی که سروکارش با مردم است باید روح خدمتگزاری و اخلاص را بیشتر از جاهای دیگر داشته باشد.  شهرداری در سه سطح با مردم در ارتباط هست. سطح اول خدمات به مردم، سطح دوم حفظ و توسعه فضای سبز و سوم در سطح فرهنگ. جدای از این سطوح شهرداری باید به سه مؤلفه در سازمان خود توجه لازم بکند. اول مبارزه با فساد در سیستم شهرداری و بافت مدیران شهری، دوم ارتقاء سطح علمی اداره شهر و سوم همکاری با سایر دستگاه‌ها. در متن زیر مجموعه‌ای از وظایف شهرداری‌ها در اختیار کاربران ارجمند قرار می‌گیرد.

 

پیام تشکر جمعی از همشهریان از خدمات پاکبانان شهرداری

پیام تشکر جمعی از همشهریان از خدمات پاکبانان شهرداری

14:16 1397/7/25

جمعی از همشهریان با درج پیام از خدمات پاکبانان شهردای در ایام محرم تقدیر و تشکر نمودند.به گزارش روابط عمومی شهرداری خوانسار : حماسه آفرینی عاشقان و دلدادگان حسینی در محرم هر سال از سوی همه ی مردم خوانسار با برگزاری مراسمات باشکوه در سطح کشور کم نظیر است .

هیئات محترم مذهبی حسینیه های با عظمت با پیشینه کهن و نهاد های رسمی دولتی همه و همه برای روشن ماندن شمع پر فروز آرمان حسین (ع)از هیچ کوششی دریغ نورزیده

در میان خادمان و عاشقان حسین (ع)خدمات ارزشمند پاکبانان شهرداری محترم خوانسار به طور شبانه روزی در این ایام در بخشهای مختلف چقدر ارزشمند و اثر بخش است .

مطمئنا همه این عزیزان درنگاه حضرت حق و عنایات بی بی دو عالم فاطمه زهرا(س)قرار خواهند داشت.

از مسئولین معزز و گرامی در خواست میگردد برای پاسداشت از انسان و انسانیت به نحومقتضی نسبت به تکریم این انسان های شریف و خادمین واقعی حسین (ع) قدردانی گردد.

بوسه بر دست پینه بسته و چشمان خسته تک تک این عزیزان موجب خوشنودی خدا و پیامبر اکرم (ص)می گردد.

به نمایندگی از تمامی همشهریان گرامی از تمامی زحمات بی دریغ و شبانه روزی این عزیزان تشکر و قدردانی می نماییم.

(جمعی از همشهریان خوانساری)


283
مطالب مرتبطلطفا با تكميل فرم ، نظرات ، پيشنهادات و انتقادات خود را در مورد مطلب منتشر شده با ما در ميان بگذاريد.
پيام شما پس از تاييد توسط مدير سايت ، منتشر خواهد شد.