شهرداری خوانسار

 

مقام معظم رهبری: شهرداری به عنوان سازمانی که سروکارش با مردم است باید روح خدمتگزاری و اخلاص را بیشتر از جاهای دیگر داشته باشد.  شهرداری در سه سطح با مردم در ارتباط هست. سطح اول خدمات به مردم، سطح دوم حفظ و توسعه فضای سبز و سوم در سطح فرهنگ. جدای از این سطوح شهرداری باید به سه مؤلفه در سازمان خود توجه لازم بکند. اول مبارزه با فساد در سیستم شهرداری و بافت مدیران شهری، دوم ارتقاء سطح علمی اداره شهر و سوم همکاری با سایر دستگاه‌ها. در متن زیر مجموعه‌ای از وظایف شهرداری‌ها در اختیار کاربران ارجمند قرار می‌گیرد.

 

پیام تبریک روابط عمومی شهرداری به مناسبت هفته نیروی انتظامی

پیام تبریک روابط عمومی شهرداری به مناسبت هفته نیروی انتظامی

19:4 1397/8/6

روابط عمومی شهرداری در پیامی هفته نیروی انتظامی را تبریک گفت.به گزارش روابط عمومی شهرداری خوانسار ، نیروی انتظامی مظهر اقتدار نظام و برقرار کننده امنیت اجتماعی است. بدون شک، برقراری نظم و امنیت اجتماعی تنها در اثر زحمات مخلصانه همه این عزیزان ومرهون رشادت ها، تلاش‌های فرماندهان و پرسنل خدوم این نیرو است که با استفاده از همه ظرفیت‌ها و پتانسیل‌های تخصصی و نظامی از کیان ایران اسلامی و مرز‌های جغرافیایی و معنوی حراست و حفاظت می‌کنند.

ضمن تبریک هفته نیروی انتظامی به حافظان نظم و امنیت، از تلاش‌های ارزنده و مجدانه همه پرسنل خدوم به ویژه فرماندهی محترم و پرسنل ارزشمند نیروی انتظامی شهرستان خوانسار و خانواده‌های محترم آنان همچنین خانواده شهدای ناجا، تقدیر و تشکر می‌کنیم و عزت، اقتدار و سربلندی همه شما را از پروردگار بزرگ و بلند مرتبه خواستاریم و امیدواریم در سایه‌ی رهنمود‌های رهبر فرزانه انقلاب و تدابیر ارزشمند ایشان در پاسداری از خون شهدا و پیشبرد اهداف نظام مقدس جمهوری اسلامی سربلند و استوار باشید.


228
مطالب مرتبطلطفا با تكميل فرم ، نظرات ، پيشنهادات و انتقادات خود را در مورد مطلب منتشر شده با ما در ميان بگذاريد.
پيام شما پس از تاييد توسط مدير سايت ، منتشر خواهد شد.