شهرداری خوانسار

 

مقام معظم رهبری: شهرداری به عنوان سازمانی که سروکارش با مردم است باید روح خدمتگزاری و اخلاص را بیشتر از جاهای دیگر داشته باشد.  شهرداری در سه سطح با مردم در ارتباط هست. سطح اول خدمات به مردم، سطح دوم حفظ و توسعه فضای سبز و سوم در سطح فرهنگ. جدای از این سطوح شهرداری باید به سه مؤلفه در سازمان خود توجه لازم بکند. اول مبارزه با فساد در سیستم شهرداری و بافت مدیران شهری، دوم ارتقاء سطح علمی اداره شهر و سوم همکاری با سایر دستگاه‌ها. در متن زیر مجموعه‌ای از وظایف شهرداری‌ها در اختیار کاربران ارجمند قرار می‌گیرد.

 

برگزاری کارگاه آموزشی روابط متقابل والدین با فرزندان در خوانسار

برگزاری کارگاه آموزشی روابط متقابل والدین با فرزندان در خوانسار

10:48 1397/10/26

کارگاه آموزشی روابط متقابل والدین با فرزندان با حضور دکتر سیما فردوسی در فرهنگسرای خانواده خوانسار برگزار می شودشد.به گزارش روابط عمومی شهرداری خوانسار ، واحد فرهنگی اجتماعی شهرداری با همکاری فرهنگسرای خانواده و مدیریت آموزش و پرورش شهرستان خوانسار کارگاه آموزشی روابط متقابل والدین با فرزندان با حضور خانم دکتر سیما فردوسی کارشناس بالینی، کارشناس صدا و سیما و چهره محبوب خانواده ها را در روز جمعه 21 دیماه ساعت 3 بعدازظهر در فرهنگسرای خانواده شهرستان خوانسار برگزار نمود.

دکتر سما فردوسی در این کارگاه آموزشی با اشاره به نقش مهم ارتباط والدین با فرزندان گفت : ارتباط، فرآیندی کاملاً پیچیده است که طی آن کودک اطلاعات بسیاری را از شما دریافت می کند و چیزهای زیادی می آموزد، بنابراین یکی از پایه های صمیمیت و برقراری ارتباط، انتقال درست اطلاعات است و شما باید قادر باشید در کوتاهترین زمان و با بهترین و مؤثرترین شیوه های ممکن، اطلاعات مورد نیاز را به کودک انتقال دهید.

وی در ادامه افزود : برقراری ارتباط مناسب با فرزندان مهارتی تربیتی است. تربیت کردن فرزندان در صورتی که ارتباط مناسبی بین والدین و فرزندان ایجاد شود، امری موثر و لذت بخش است. برقراری ارتباط مناسب یکی از عوامل افزایش اعتماد به نفس و احترام دو طرفه است.

 

 

 


96
مطالب مرتبطلطفا با تكميل فرم ، نظرات ، پيشنهادات و انتقادات خود را در مورد مطلب منتشر شده با ما در ميان بگذاريد.
پيام شما پس از تاييد توسط مدير سايت ، منتشر خواهد شد.