شهرداری خوانسار

 

مقام معظم رهبری: شهرداری به عنوان سازمانی که سروکارش با مردم است باید روح خدمتگزاری و اخلاص را بیشتر از جاهای دیگر داشته باشد.  شهرداری در سه سطح با مردم در ارتباط هست. سطح اول خدمات به مردم، سطح دوم حفظ و توسعه فضای سبز و سوم در سطح فرهنگ. جدای از این سطوح شهرداری باید به سه مؤلفه در سازمان خود توجه لازم بکند. اول مبارزه با فساد در سیستم شهرداری و بافت مدیران شهری، دوم ارتقاء سطح علمی اداره شهر و سوم همکاری با سایر دستگاه‌ها. در متن زیر مجموعه‌ای از وظایف شهرداری‌ها در اختیار کاربران ارجمند قرار می‌گیرد.

 

برنامه در کوی نیکنامان به مناسبت 25 دی روز حماسه و ایثار مردم خوانسار برگزار شد.

برنامه در کوی نیکنامان به مناسبت 25 دی روز حماسه و ایثار مردم خوانسار برگزار شد.

10:58 1397/10/26

همزمان با 25 دی روز حماسه و ایثار مردم خوانسار ویژه برنامه در کوی نیکنامان در فرهنگسرای خانواده برگزار شد.به گزارش روابط عمومی شهرداری خوانسار ، 25 دی ماه یادآور ایمان راسخ و اعتقاد محکم مردم ولایتمدار و شهید پرور شهرستان عالم پرور خوانسار است که با تشیع 25 شهید عملیات کربلای 5 که 19 تن آنها از اعضای شورای فرماندهی ناحیه مقاومت بسیج شهرستان خوانسار و 6 تن آن از بسیجیان عزیز این شهرستان بود، از ایمان و اراده آنان کم نشد و بلکه محکم تر و با اراده ای قوی تر در حمایت از امام زمانشان خمینی کبیر (ره) جبهه ها را تقویت نمودند و حتی با تقدیم جوانان دیگر در عملیات های بعدی جنگ، نهال انقلاب اسلامی را با خون خود آبیاری نمودند و نگذاشتند دشمنان کوردل به آرزوهای شومشان دست یابند.

به همین مناسبت برنامه در کوی نیکنامان با حضور خانواده های گرانقدر 25 شهید عملیات کربلای 5 در فرهنگسرای خانواده برگزار شد.

از جمله برنامه های اجرا شده در این مراسم اکران فیلم مستند 25 دی ، سخنرانی امیر حسن پور و رونمایی از کتاب سردار صادق و همچنین تجلیل از عوامل فیلم مستند 25 بود که با حضور پر شور خانواده شهدا برگزار شد.

 

 

 

 


98
مطالب مرتبطلطفا با تكميل فرم ، نظرات ، پيشنهادات و انتقادات خود را در مورد مطلب منتشر شده با ما در ميان بگذاريد.
پيام شما پس از تاييد توسط مدير سايت ، منتشر خواهد شد.