شهرداری خوانسار

 

مقام معظم رهبری: شهرداری به عنوان سازمانی که سروکارش با مردم است باید روح خدمتگزاری و اخلاص را بیشتر از جاهای دیگر داشته باشد.  شهرداری در سه سطح با مردم در ارتباط هست. سطح اول خدمات به مردم، سطح دوم حفظ و توسعه فضای سبز و سوم در سطح فرهنگ. جدای از این سطوح شهرداری باید به سه مؤلفه در سازمان خود توجه لازم بکند. اول مبارزه با فساد در سیستم شهرداری و بافت مدیران شهری، دوم ارتقاء سطح علمی اداره شهر و سوم همکاری با سایر دستگاه‌ها. در متن زیر مجموعه‌ای از وظایف شهرداری‌ها در اختیار کاربران ارجمند قرار می‌گیرد.

 

برگزاری همایش هنگاشتمون خوساری

برگزاری همایش هنگاشتمون خوساری

10:0 1397/12/13

همایش هنگاشتمون خوساری با حضور چهره های ماندگار و شخصیت های فرهنگی ، علمی و هنری ملی برگزار شدبه گزارش روابط عمومی شهرداری خوانسار ، همایش هنگاشتمون خوساری با حضور چهره های ماندگار و شخصیت های فرهنگی ، علمی و هنری ملی در فرهنگسرای خانواده شهرستان خوانسار برگزار شد.

در این همایش اساتیدی از جمله سرکار خانم دکتر ایران کلباسی ، دکتر فریدون جنیدی ، دکتر بهمن بنی هاشمی خوانساری ، دکتر محمود براتی خوانساری و استاد یداله کابلی خوانساری به ایراد سخن پرداختند.

در این مراسم همچنین از آقایان سید مجتبی بنی هاشمی و حمیدرضا میر محمدی از اساتید و چهره های ماندگار در حوزه گویش خوانساری تجلیل به عمل آمد.

همچنین مراسم شی شعر خوساری همزمان با حضور اساتید و شاعران خوانساری در فرهنگسرای خانواده برگزار شد.

 

 

 

 

 

 

 

 

 


325
مطالب مرتبطلطفا با تكميل فرم ، نظرات ، پيشنهادات و انتقادات خود را در مورد مطلب منتشر شده با ما در ميان بگذاريد.
پيام شما پس از تاييد توسط مدير سايت ، منتشر خواهد شد.