شهرداری خوانسار

 

مقام معظم رهبری: شهرداری به عنوان سازمانی که سروکارش با مردم است باید روح خدمتگزاری و اخلاص را بیشتر از جاهای دیگر داشته باشد.  شهرداری در سه سطح با مردم در ارتباط هست. سطح اول خدمات به مردم، سطح دوم حفظ و توسعه فضای سبز و سوم در سطح فرهنگ. جدای از این سطوح شهرداری باید به سه مؤلفه در سازمان خود توجه لازم بکند. اول مبارزه با فساد در سیستم شهرداری و بافت مدیران شهری، دوم ارتقاء سطح علمی اداره شهر و سوم همکاری با سایر دستگاه‌ها. در متن زیر مجموعه‌ای از وظایف شهرداری‌ها در اختیار کاربران ارجمند قرار می‌گیرد.

 

برگزاری نمایشگاه کتاب نویسندگان خوانساری

برگزاری نمایشگاه کتاب نویسندگان خوانساری

10:2 1397/12/13

نمایشگاه کتاب نویسندگان خوانساری و کتاب هایی با موضوع این شهرستان در فرهنگسرای خانواده خوانسار برپا شده است.به گزارش روابط عمومی شهرداری خوانسار ، مسئول برگزاری این نمایشگاه گفت: در این نمایشگاه بیش از 300 جلد کتاب و اثر از 60 نویسنده خوانساری به همراه زندگینامه آنان به مدت 7 روز به مناسبت پاسداشت هفته گویش ها و گویش محلی خوانساری به نمایش درآمده است .
مهدی احمدی از راه اندازی نمایشگاه و گنجینه آثار ناشران و نویسندگان خوانساری کل کشور در خوانسار به صورت دائمی همراه با بروزرسانی در آینده ای نزدیک خبر داد.  

 

 

 


137
مطالب مرتبطلطفا با تكميل فرم ، نظرات ، پيشنهادات و انتقادات خود را در مورد مطلب منتشر شده با ما در ميان بگذاريد.
پيام شما پس از تاييد توسط مدير سايت ، منتشر خواهد شد.