شهرداری خوانسار

 

مقام معظم رهبری: شهرداری به عنوان سازمانی که سروکارش با مردم است باید روح خدمتگزاری و اخلاص را بیشتر از جاهای دیگر داشته باشد.  شهرداری در سه سطح با مردم در ارتباط هست. سطح اول خدمات به مردم، سطح دوم حفظ و توسعه فضای سبز و سوم در سطح فرهنگ. جدای از این سطوح شهرداری باید به سه مؤلفه در سازمان خود توجه لازم بکند. اول مبارزه با فساد در سیستم شهرداری و بافت مدیران شهری، دوم ارتقاء سطح علمی اداره شهر و سوم همکاری با سایر دستگاه‌ها. در متن زیر مجموعه‌ای از وظایف شهرداری‌ها در اختیار کاربران ارجمند قرار می‌گیرد.

 

آیین تجلیل از مهندسان شهرداری خوانسار برگزار شد

آیین تجلیل از مهندسان شهرداری خوانسار برگزار شد

10:44 1398/1/24

مراسم تجلیل از مهندسان شهرداری خوانسار به مناسبت روز ملی مهندس با حضور شهردار خوانسار برگزار شد.به گزارش روابط عمومی شهرداری خوانسار ، به مناسبت روز بزرگداشت خواجه‌نصیرالدین طوسی، مهندس محسن اسحاقی شهردار خوانسار ، ضمن تبریک و آرزوی توفیق روزافزون برای این قشر پرتوان، خلاق و نوع آور در عرصه اندیشه از زحمات تلاش گران عرصه مهندسی تقدیر كرد.

 وی در ادامه تصریح کرد: زمانی شهر سالم و توسعه‌یافته است که بتوان ازنظر تمام شاخص‌های توسعه شهری ازجمله رشد اقتصادی، درآمدزایی، اشتغال، زیست‌محیطی، بهداشت و سلامت نمودار رضایت بخشی را برای خود و مردم ارائه داد؛ در غیر این صورت تمامی نارسایی‌ها و ناکارآمدی‌ها به خودمان برمی‌گردد که لازمه آن تأمل و تلاش دوچندان از سوی ما و تمامی عوامل خدمت‌رسان شهرداری است.

گفتنی است در پایان مراسم مذکور، از مهندسان شهرداری توسط شهردار خوانسار، تجلیل به عمل آمد.

 

 


246
مطالب مرتبطلطفا با تكميل فرم ، نظرات ، پيشنهادات و انتقادات خود را در مورد مطلب منتشر شده با ما در ميان بگذاريد.
پيام شما پس از تاييد توسط مدير سايت ، منتشر خواهد شد.