شهرداری خوانسار

 

مقام معظم رهبری: شهرداری به عنوان سازمانی که سروکارش با مردم است باید روح خدمتگزاری و اخلاص را بیشتر از جاهای دیگر داشته باشد.  شهرداری در سه سطح با مردم در ارتباط هست. سطح اول خدمات به مردم، سطح دوم حفظ و توسعه فضای سبز و سوم در سطح فرهنگ. جدای از این سطوح شهرداری باید به سه مؤلفه در سازمان خود توجه لازم بکند. اول مبارزه با فساد در سیستم شهرداری و بافت مدیران شهری، دوم ارتقاء سطح علمی اداره شهر و سوم همکاری با سایر دستگاه‌ها. در متن زیر مجموعه‌ای از وظایف شهرداری‌ها در اختیار کاربران ارجمند قرار می‌گیرد.

 

مراسم روز درختکاری توسط شهرداری خوانسار برگزار شد

مراسم روز درختکاری توسط شهرداری خوانسار برگزار شد

9:40 1398/1/26

مراسم روز درختکاری با حضور مسئولین ، شهروندان و دانش آموزان در پارک عسل خوانسار برگزار شد.به گزارش روابط عمومی شهرداری خوانسار ، درختکاری یکی از سنت های بسیار نیکو دانست و این سنت حسنه که همه ساله در 15 اسفند ماه برگزار می شود تاثیر بسیار مهمی در ترویج فرهنگ درختکاری دارد و  می تواند نقش سازنده ای در جلوگیری از آلودگی هوا در شرایط کنونی با وجود افزایش وسایط نقلیه داشته باشد.

در همین راستا مراسم روز درختکاری با حضور مهندس اسحاقی شهردار و سایر مسئولین و شهروندان و دانش آموزان در پارک عسل خوانسار برگزار شد.

 

 

 

 

 

 

 


294
مطالب مرتبطلطفا با تكميل فرم ، نظرات ، پيشنهادات و انتقادات خود را در مورد مطلب منتشر شده با ما در ميان بگذاريد.
پيام شما پس از تاييد توسط مدير سايت ، منتشر خواهد شد.