شهرداری خوانسار

 

مقام معظم رهبری: شهرداری به عنوان سازمانی که سروکارش با مردم است باید روح خدمتگزاری و اخلاص را بیشتر از جاهای دیگر داشته باشد.  شهرداری در سه سطح با مردم در ارتباط هست. سطح اول خدمات به مردم، سطح دوم حفظ و توسعه فضای سبز و سوم در سطح فرهنگ. جدای از این سطوح شهرداری باید به سه مؤلفه در سازمان خود توجه لازم بکند. اول مبارزه با فساد در سیستم شهرداری و بافت مدیران شهری، دوم ارتقاء سطح علمی اداره شهر و سوم همکاری با سایر دستگاه‌ها. در متن زیر مجموعه‌ای از وظایف شهرداری‌ها در اختیار کاربران ارجمند قرار می‌گیرد.

 

رنگ آمیزی جداول لاین رفت و برگشت خیابان آیات عظام صفایی خوانساری

رنگ آمیزی جداول لاین رفت و برگشت خیابان آیات عظام صفایی خوانساری

8:58 1398/3/5

پروژه رنگ آمیزی جداول لاین رفت و برگشت خیابان آیات عظام صفایی خوانساری در حال اجرا می باشد.به گزارش روابط عمومی شهرداری خوانسار ، احمدرضا زینعلی مسئول امور حمل و نقل و ترافیک شهرداری خوانسار با اعلام این خبر افزود : با توجه به اهمیت زیباسازی و بهسازی منظر شهری و جلب رضایت شهروندان رنگ آمیزی جداول لاین رفت و برگشت خیابان آیات عظام صفایی خوانساری در حال اجرا می باشد.

وی با بیان اینکه رنگ آمیزی جداول و المان ها در زیبایی و جلوه بصری نقش موثری دارد،تصریح کرد:با توجه به رسالت شهرداری در راستای ایجاد چهره متناسب با شهرنشینی،تزئینات شهری و حفظ زیبایی مبلمان شهری اقدام به زیباسازی و رنگ آمیزی جداول در خیابان ها و معابر شهر شده است،تا فضای شهری با جلوه زیباتری به نمایش گذاشته شود.

وی ایجاد تنوع در سطح شهر و روحیه نشاط و شادابی در شهروندان را از جمله اهداف این گونه اقدامات دانست.

 

 


257
مطالب مرتبط


تشکربابت زیباسازی-بلوار9دی وخیابان بسیج وخیابانهای
محمود
خدا قوت ایکاش بلوار باران تابهشت فاطمیه نیز انجام شود-باروشنایی بهشت فاطمیه بلوار شود ورودی

لطفا با تكميل فرم ، نظرات ، پيشنهادات و انتقادات خود را در مورد مطلب منتشر شده با ما در ميان بگذاريد.
پيام شما پس از تاييد توسط مدير سايت ، منتشر خواهد شد.