شهرداری خوانسار

 

مقام معظم رهبری: شهرداری به عنوان سازمانی که سروکارش با مردم است باید روح خدمتگزاری و اخلاص را بیشتر از جاهای دیگر داشته باشد.  شهرداری در سه سطح با مردم در ارتباط هست. سطح اول خدمات به مردم، سطح دوم حفظ و توسعه فضای سبز و سوم در سطح فرهنگ. جدای از این سطوح شهرداری باید به سه مؤلفه در سازمان خود توجه لازم بکند. اول مبارزه با فساد در سیستم شهرداری و بافت مدیران شهری، دوم ارتقاء سطح علمی اداره شهر و سوم همکاری با سایر دستگاه‌ها. در متن زیر مجموعه‌ای از وظایف شهرداری‌ها در اختیار کاربران ارجمند قرار می‌گیرد.

 

گذری برعمکرد واحد فضای سبز در دو ماهه نخست سال 98

گذری برعمکرد واحد فضای سبز در دو ماهه نخست سال 98

18:54 1398/3/24

مسئول فضای سبز شهرداری خوانسار گفت: طی دو ماه نخست سال جاری بیش از پانزده هزار گلدان انواع گل در نقاط مختلف شهر کاشته شده است.به گزارش روابط عمومی شهرداری خوانسار ، مهندس نوروزی با اعلام این خبر افزود: انواع رز، گل محمدی، همیشه بهار ، بنفشه و شب بو از جمله گونه های کاشته شده در این مدت هستند.

وی افزود : در ادامه تکمیل شبکه آبیاری تحت فشار فضای سبز خیابان های بسیج ، جهاد و مسجد جامع نزدیک به دو هزار و پانصد متر لوله کشی انجام شده است.

مهندس نوروزی در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به کاشت بیش از یک هزار و دویست اصله انواع درخت شامل سرو، چنار، سرو نقره ای ، ارغوان و اقاقیا در سطح شهر طی بازه زمانی دو ماهه اخیر اعلام داشت: در این مدت نسبت به چمن زنی و حاشیه زنی بیست هزار متربع از فضای سبز اقدام شده است.

 


206
مطالب مرتبطلطفا با تكميل فرم ، نظرات ، پيشنهادات و انتقادات خود را در مورد مطلب منتشر شده با ما در ميان بگذاريد.
پيام شما پس از تاييد توسط مدير سايت ، منتشر خواهد شد.