شهرداری خوانسار

 

مقام معظم رهبری: شهرداری به عنوان سازمانی که سروکارش با مردم است باید روح خدمتگزاری و اخلاص را بیشتر از جاهای دیگر داشته باشد.  شهرداری در سه سطح با مردم در ارتباط هست. سطح اول خدمات به مردم، سطح دوم حفظ و توسعه فضای سبز و سوم در سطح فرهنگ. جدای از این سطوح شهرداری باید به سه مؤلفه در سازمان خود توجه لازم بکند. اول مبارزه با فساد در سیستم شهرداری و بافت مدیران شهری، دوم ارتقاء سطح علمی اداره شهر و سوم همکاری با سایر دستگاه‌ها. در متن زیر مجموعه‌ای از وظایف شهرداری‌ها در اختیار کاربران ارجمند قرار می‌گیرد.

 

خوانسار میزبان بیش از ۱۵۰ هزار مهمان و گردشگر

خوانسار میزبان بیش از ۱۵۰ هزار مهمان و گردشگر

19:1 1398/3/24

در ایام تعطیلات عید فطر خوانسار میزبان 150 هزار مهان و گردشگر از اقصی نقاط ایران بوده است.به گزارش روابط عمومی شهرداری خوانسار ، از روز ۱۳ خرداد تا پایان تعطیلات بیش ۵۰ هزار خودرو وارد شهر خوانسار شده است که اگر میانگین سرنشینان هر خودرو ۳ نفر محاسبه شود، خوانسار میزبان بیش از ۱۵۰۰۰۰ نفر مسافر،مهمان و گردشگر بوده است که در این چند سال بی سابقه می باشد.

بسی شایسته است از تمام زحمات ارگانها و نهادهای خدماتی،اصناف و بازاریان در این ایام به ویژه پرسنل و کارکنان زحمت کش شهرداری خوانسار در خدمات رسانی شبانه روزی به گردشگران و مهمانان تقدیر و تشکر نمود.

پی نوشت: آمار محاسبه خودروهای ورودی بر اساس سامانه مرکز کنترل ترافیک شهرداری خوانسار می باشد.

 

 


230
مطالب مرتبطلطفا با تكميل فرم ، نظرات ، پيشنهادات و انتقادات خود را در مورد مطلب منتشر شده با ما در ميان بگذاريد.
پيام شما پس از تاييد توسط مدير سايت ، منتشر خواهد شد.