شهرداری خوانسار

 

مقام معظم رهبری: شهرداری به عنوان سازمانی که سروکارش با مردم است باید روح خدمتگزاری و اخلاص را بیشتر از جاهای دیگر داشته باشد.  شهرداری در سه سطح با مردم در ارتباط هست. سطح اول خدمات به مردم، سطح دوم حفظ و توسعه فضای سبز و سوم در سطح فرهنگ. جدای از این سطوح شهرداری باید به سه مؤلفه در سازمان خود توجه لازم بکند. اول مبارزه با فساد در سیستم شهرداری و بافت مدیران شهری، دوم ارتقاء سطح علمی اداره شهر و سوم همکاری با سایر دستگاه‌ها. در متن زیر مجموعه‌ای از وظایف شهرداری‌ها در اختیار کاربران ارجمند قرار می‌گیرد.

 

اجرای بازپیرایی و هرس فرم شمشادهای خیابان مسجد جامع

اجرای بازپیرایی و هرس فرم شمشادهای خیابان مسجد جامع

20:16 1398/5/1

عملیات بازپیرایی و هرس فرم شمشادهای خیابان مسجد جامع اجرا شد.به گزارش روابط عمومی شهرداری خوانسار ، هرس و بازپیرایی تابستانه درختان شمشاد با هدف تقویت رشد شاخه ها و بهبود کارآیی درختچه ها در سطح شهر خوانسار آغاز شد.

مهندس نوروزی با اعلام این مطلب افزود: هرس ترون ها و شمشاد سطح شهر با هدف فرم دهی، حذف شاخه های خشکیده، آلوده، شکسته، بیمار، آفت زده، ترک خورده و شاخه های در هم رفته انجام می گیرد.

مسئول واحد فضای سبز شهرداری گفت: ترون ها و شمشاد های معابر اصلی و خیابان های فرعی شهر خوانسار تا آخر فصل تابستان هرس خواهند شد. 

 

 

 


466
مطالب مرتبطلطفا با تكميل فرم ، نظرات ، پيشنهادات و انتقادات خود را در مورد مطلب منتشر شده با ما در ميان بگذاريد.
پيام شما پس از تاييد توسط مدير سايت ، منتشر خواهد شد.