شهرداری خوانسار

 

مقام معظم رهبری: شهرداری به عنوان سازمانی که سروکارش با مردم است باید روح خدمتگزاری و اخلاص را بیشتر از جاهای دیگر داشته باشد.  شهرداری در سه سطح با مردم در ارتباط هست. سطح اول خدمات به مردم، سطح دوم حفظ و توسعه فضای سبز و سوم در سطح فرهنگ. جدای از این سطوح شهرداری باید به سه مؤلفه در سازمان خود توجه لازم بکند. اول مبارزه با فساد در سیستم شهرداری و بافت مدیران شهری، دوم ارتقاء سطح علمی اداره شهر و سوم همکاری با سایر دستگاه‌ها. در متن زیر مجموعه‌ای از وظایف شهرداری‌ها در اختیار کاربران ارجمند قرار می‌گیرد.

 

برگزاری هشتمین جشنواره غذاهای سنتی و مدرن کدبانوی خوانساری

برگزاری هشتمین جشنواره غذاهای سنتی و مدرن کدبانوی خوانساری

18:42 1398/5/14

همزمان با سالروز ازدواج حضرت علی علیه السلام و حضرت فاطمه سلام الله علیها هشتمین جشنواره غذاهای سنتی و مدرن کدبانوی خوانساری برگزار شدبه گزارش روابط عمومی شهرداری خوانسار ، مهدی احمدی دبیر هشتمین جشنواره غذاهای سنتی و مدرن کدبانوی خوانساری در این مراسم با اشاره به اهمیت و نقش تغذیه سالم و نقش محوری بانوان در تحکیم بنیان خانواده گفت؛ بانوان محور استحکام و انضباط خانواده هستند و در این میان لزوم توجه به تغذیه سالم و اصولی خانواده بسیار مهم و ضروری است.

 احمدی افزود: برگزاری چنین جشنواره هایی در فرهنگ استفاده از غذاهای بومی و سنتی به جای تغذیه از غذاهای فست فود و پرکالری نقش بسزایی دارد.

نمایش هنر آشپزی کدبانوهای خوانساری و سلیقه های خانگی آنان و بستر سازی اقتصاد مقاومتی و ترویج فرهنگ دوری از اسراف از اهداف برگزاری این جشنواره بود.

این غذاها پس از چینش توسط هیئت سه نفره داوران مورد داوری قرار گرفتند و در پایان به 10 نفر از شرکت کنندگان برتر جوایزی اهداء گردید. همچنین به 5 نفر دیگر از شرکت کنندگان به قید قرعه جوایزی اهداء شد.

این جشنواره با حمایت شهرداری خوانسار و شرکت 5۰ نفر از بانوان خوش ذوق و هنرمند همزمان با سالروز ازدواج حضرت علی علیه السلام و حضرت فاطمه سلام الله علیها در فرهنگسرای خانواده برگزار گردید.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


148
مطالب مرتبطلطفا با تكميل فرم ، نظرات ، پيشنهادات و انتقادات خود را در مورد مطلب منتشر شده با ما در ميان بگذاريد.
پيام شما پس از تاييد توسط مدير سايت ، منتشر خواهد شد.