شهرداری خوانسار

 

مقام معظم رهبری: شهرداری به عنوان سازمانی که سروکارش با مردم است باید روح خدمتگزاری و اخلاص را بیشتر از جاهای دیگر داشته باشد.  شهرداری در سه سطح با مردم در ارتباط هست. سطح اول خدمات به مردم، سطح دوم حفظ و توسعه فضای سبز و سوم در سطح فرهنگ. جدای از این سطوح شهرداری باید به سه مؤلفه در سازمان خود توجه لازم بکند. اول مبارزه با فساد در سیستم شهرداری و بافت مدیران شهری، دوم ارتقاء سطح علمی اداره شهر و سوم همکاری با سایر دستگاه‌ها. در متن زیر مجموعه‌ای از وظایف شهرداری‌ها در اختیار کاربران ارجمند قرار می‌گیرد.

 

حضور پرشور مردم ولایت مدار خوانساردر مراسم گرامیداشت حماسه نهم دی ماه

حضور پرشور مردم ولایت مدار خوانساردر مراسم گرامیداشت حماسه نهم دی ماه

21:32 1398/10/10

مراسم گرامیداشت حماسه نهم دی ماه در حسینیه شهداء خوانسار برگزار شد.به گزارش روابط عمومی شهرداری خوانسار ، مراسم گرامیداشت حماسه نهم دی ماه ساعت 10 صبح دوشنبه 9 دیماه 98 در حسینیه شهداء با حضور پرشور و گسترده مردم ولایت مدار خوانسار برگزار شد.

حجت الاسلام خواجه کریمی عظمت ۹ دی ماه را بر بصیرت و حضور مردم خواند و تبیین کرد: نسل های جوان و نوجوان که در سال ۸۸ سن کمی داشتند باید هوشیار و آگاه شوند زیرا آگاهی مردم سبب شد که فتنه آبان ماه ۹۸، در ۴۸ ساعت تمام شود و دلیل آن جدا شدن صف مردم از اغتشاشگران بود، امری که در عراق و لبنان تا کنون رخ نداده است.


امام جمعه خوانسار با تاکید براینکه وجود روز ۹دی مبتنی بر آگاهی و بصیرت افزایی مردم است یادآوری کرد: این روز در داستان دی ماه ۹۶ نیز اثرگذار بود و دست فتنه گر را نشان داد و آن حوادث را مدیریت کرد و لذا ۹دی ماه از مقاطع حساس انقلاب اسلامی است.

 

 

 

 

 


62
مطالب مرتبطلطفا با تكميل فرم ، نظرات ، پيشنهادات و انتقادات خود را در مورد مطلب منتشر شده با ما در ميان بگذاريد.
پيام شما پس از تاييد توسط مدير سايت ، منتشر خواهد شد.