شهرداری خوانسار

 

مقام معظم رهبری: شهرداری به عنوان سازمانی که سروکارش با مردم است باید روح خدمتگزاری و اخلاص را بیشتر از جاهای دیگر داشته باشد.  شهرداری در سه سطح با مردم در ارتباط هست. سطح اول خدمات به مردم، سطح دوم حفظ و توسعه فضای سبز و سوم در سطح فرهنگ. جدای از این سطوح شهرداری باید به سه مؤلفه در سازمان خود توجه لازم بکند. اول مبارزه با فساد در سیستم شهرداری و بافت مدیران شهری، دوم ارتقاء سطح علمی اداره شهر و سوم همکاری با سایر دستگاه‌ها. در متن زیر مجموعه‌ای از وظایف شهرداری‌ها در اختیار کاربران ارجمند قرار می‌گیرد.

 

نامگذاری یک بلوار به نام "سردار سلیمانی" در خوانسار

نامگذاری یک بلوار به نام "سردار سلیمانی" در خوانسار

10:21 1398/10/22

بلوار حد فاصل میدان اندیشه تا میدان غدیر(مسکن مهر) به نام شهید سپهبد "سردار سلیمانی" نامگذاری شد.به گزارش روابط عمومی شهرداری خوانسار ، مهندس محسن اسحاقی اظهار کرد: به دنبال شهادت افتخار آفرین سردار جبهه‌های مقاومت موضوع نامگذاری یکی از  معابر شهر به نام  این شخصیت والامقام کشوری و بین‌المللی در دستور کار قرار گرفت.

شهردار خوانسار افزود: در جلسه فوق العاده کمیته نامگذاری معابر، بلوار جدید الاحداث در حد فاصل میدان اندیشه تا میدان غدیر(مسکن مهر) برای نامگذاری به نام سردار سلیمانی تعیین شد.

وی گفت: این پیشنهاد بلافاصله در شورای اسلامی شهر خوانسار به تصویب رسید .

شهردار خوانسار تصریح کرد: سردار سپهبد سلیمانی فکری جز حرکت برای عزت اسلام و مظلومان جهان نداشت و  نگاهش به افق نگاه مقام معظم رهبری دوخته شده بود.

اسحاقی افزود: این شهید والامقام مجاهدی فداکار و ولایت پذیر بود که در مقابله با دشمنان و ایجاد امنیت منطقه خاورمیانه جان خود را تقدیم کرد و به شهادت رسید.


64
مطالب مرتبطلطفا با تكميل فرم ، نظرات ، پيشنهادات و انتقادات خود را در مورد مطلب منتشر شده با ما در ميان بگذاريد.
پيام شما پس از تاييد توسط مدير سايت ، منتشر خواهد شد.