شهرداری خوانسار

 

مقام معظم رهبری: شهرداری به عنوان سازمانی که سروکارش با مردم است باید روح خدمتگزاری و اخلاص را بیشتر از جاهای دیگر داشته باشد.  شهرداری در سه سطح با مردم در ارتباط هست. سطح اول خدمات به مردم، سطح دوم حفظ و توسعه فضای سبز و سوم در سطح فرهنگ. جدای از این سطوح شهرداری باید به سه مؤلفه در سازمان خود توجه لازم بکند. اول مبارزه با فساد در سیستم شهرداری و بافت مدیران شهری، دوم ارتقاء سطح علمی اداره شهر و سوم همکاری با سایر دستگاه‌ها. در متن زیر مجموعه‌ای از وظایف شهرداری‌ها در اختیار کاربران ارجمند قرار می‌گیرد.

 

پیام تبریک روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر خوانسار به دکتر مسعود خاتمی جهت انتخاب ایشان به عنوان نماینده منتخب مردم فهیم شهرستان های خوانسار و گلپایگان

پیام تبریک روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر خوانسار به دکتر مسعود خاتمی جهت انتخاب ایشان به عنوان نماینده منتخب مردم فهیم شهرستان های خوانسار و گلپایگان

18:33 1398/12/4

روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر خوانسار در پیامی به دکتر مسعود خاتمی انتخاب ایشان به عنوان نماینده منتخب مردم فهیم شهرستان های خوانسار و گلپایگان را تبریک گفتبه گزارش روابط عمومی شهرداری خوانسار ، متن پیام تبریک به شرح زیر می باشد.

جناب آقای دکتر سید مسعود خاتمی ، بدینوسیله حسن انتخاب بجا و شایسته حضرتعالی را بعنوان نماینده منتخب مردم فهیم شهرستانهای خوانسار و گلپایگان در مجلس شورای اسلامی که نشان از لیاقت و شایستگی در عرصه های اجتماعی ، فرهنگی و مدیریتی دارد تبریک عرض نموده و باور داریم حضور شایان توجه جنابعالی روزهای پربرکت و پر افتخاری را برای کشور عزیزمان ایران اسلامی و منطقه میسر خواهد نمود.

با آرزوی سلامتی برای حضرتعالی، توفیقات روزافزون و موفقیت را از جانب پروردگارمتعال مسئلت می نماییم.


396
مطالب مرتبطلطفا با تكميل فرم ، نظرات ، پيشنهادات و انتقادات خود را در مورد مطلب منتشر شده با ما در ميان بگذاريد.
پيام شما پس از تاييد توسط مدير سايت ، منتشر خواهد شد.