شهرداری خوانسار

 

مقام معظم رهبری: شهرداری به عنوان سازمانی که سروکارش با مردم است باید روح خدمتگزاری و اخلاص را بیشتر از جاهای دیگر داشته باشد.  شهرداری در سه سطح با مردم در ارتباط هست. سطح اول خدمات به مردم، سطح دوم حفظ و توسعه فضای سبز و سوم در سطح فرهنگ. جدای از این سطوح شهرداری باید به سه مؤلفه در سازمان خود توجه لازم بکند. اول مبارزه با فساد در سیستم شهرداری و بافت مدیران شهری، دوم ارتقاء سطح علمی اداره شهر و سوم همکاری با سایر دستگاه‌ها. در متن زیر مجموعه‌ای از وظایف شهرداری‌ها در اختیار کاربران ارجمند قرار می‌گیرد.

 

 نام‌گذاری "روز پاکبان" در تقویم فرهنگی خوانسار

نام‌گذاری "روز پاکبان" در تقویم فرهنگی خوانسار

7:41 1398/12/19

مسئول فرهنگی اجتماعی شهرداری خوانسار از نام‌گذاری روزی به نام "روز پاکبان" در تقویم فرهنگی این شهر خبر داد.به گزارش روابط عمومی شهرداری خوانسار ، مهدی احمدی با اشاره به نامگذاری ۱۸ اسفندماه به عنوان روز پاکبان در تقویم فرهنگی خوانسار، اظهار کرد: این اقدام به پیشنهاد واحد فرهنگی اجتماعی شهرداری و با تأیید شهردار خوانسار در قالب لایحه به شورای شهر ارسال و تصویب شد.

وی افزود: تأیید نهایی ثبت این روز با تصویب شورای فرهنگ عمومی شهرستان است.

مسئول فرهنگی اجتماعی شهرداری خوانسار گفت: یکی از زحمت‌کش‌ترین اقشار جامعه، پاکبان‌ها هستند که هم تلاش فراوانی دارند و هم کارشان را به بهترین شکل و با کمترین نقص انجام می‌دهند، بنابراین لازم بود به پاس قدردانی از آنان یک روز به نام "روز پاکبان" انتخاب شود.

احمدی اضافه کرد: پاکبان‌ها معمولاً در ساعاتی که بیشتر شهروندان در حال استراحت هستند، مشغول به خدمت بوده و کمتر کسی تلاش‌ها و زحمات آنها را می‌بیند.

وی با بیان این‌که کار و تلاش در فرهنگ اسلامی جایگاهی والا دارد، خاطرنشان کرد: پاکبانان شهر با تلاش صادقانه، سلامت، نظافت و آرامش را برای مردم به ارمغان آورده‌اند و پیام‌آور نشاط و پاکیزگی هستند.

مسئول فرهنگی اجتماعی شهرداری خوانسار با اشاره به نقش شهروندان در حفظ پاکیزگی شهر، تاکید کرد: این نامگذاری باعث افزایش مشارکت اجتماعی در حفظ و نگهداری و زیبایی شهر خواهد شد.


179
مطالب مرتبطلطفا با تكميل فرم ، نظرات ، پيشنهادات و انتقادات خود را در مورد مطلب منتشر شده با ما در ميان بگذاريد.
پيام شما پس از تاييد توسط مدير سايت ، منتشر خواهد شد.