شهرداری خوانسار

 

مقام معظم رهبری: شهرداری به عنوان سازمانی که سروکارش با مردم است باید روح خدمتگزاری و اخلاص را بیشتر از جاهای دیگر داشته باشد.  شهرداری در سه سطح با مردم در ارتباط هست. سطح اول خدمات به مردم، سطح دوم حفظ و توسعه فضای سبز و سوم در سطح فرهنگ. جدای از این سطوح شهرداری باید به سه مؤلفه در سازمان خود توجه لازم بکند. اول مبارزه با فساد در سیستم شهرداری و بافت مدیران شهری، دوم ارتقاء سطح علمی اداره شهر و سوم همکاری با سایر دستگاه‌ها. در متن زیر مجموعه‌ای از وظایف شهرداری‌ها در اختیار کاربران ارجمند قرار می‌گیرد.

 

مدیریت شهری در خط مقدم مبارزه با ویروس کرونا

مدیریت شهری در خط مقدم مبارزه با ویروس کرونا

19:40 1398/12/22

شهردای خوانسار شامگاه 20 اسفند نسبت به ضد عفونی معابر شلوغ و پر تردد اقدام نمود.به گزارش روابط عمومی شهرداری خوانسار ، شامگاه ۲۰ اسفندماه ۹۸، اکیپ ده نفره شهرداری نسبت به ضدعفونی معابر شلوغ و پرتردد شهر خوانسار اقدام نمود.

در این فرآیند که از ساعت ۲۱ شب شروع شده، میدان سپاه ، خیابان آیت اله خوانساری، میدان ۲۲ بهمن، میدان امام(ره) ،خیابان امام (ره) ،خیابان ۱۳ محرم و جلوی بیمارستان، بخشی از بلوار معلم ، جلوی پمپ بنزین ، بلوار سردار سلیمانی ، بلوار سردار میرشفیعی و خیابان های مسکن مهر ضدعفونی شدند.

عملیات ضدعفونی ساختمان دادگستری ،شهرداری ، فرهنگسرای خانواده انجام گرفته است.

شایان ذکر است بصورت روزانه ضدعفونی و گندزدایی اتوبوسها و ایستگاههای آنها توسط واحد خدمات شهری ، پارکها و سرویس های بهداشتی و وسایل وررشی و شهر بازی ها ، گلزار شهدا و آرامستان انجام می گردد.

 

 

 

 


179
مطالب مرتبطلطفا با تكميل فرم ، نظرات ، پيشنهادات و انتقادات خود را در مورد مطلب منتشر شده با ما در ميان بگذاريد.
پيام شما پس از تاييد توسط مدير سايت ، منتشر خواهد شد.