شهرداری خوانسار

 

مقام معظم رهبری: شهرداری به عنوان سازمانی که سروکارش با مردم است باید روح خدمتگزاری و اخلاص را بیشتر از جاهای دیگر داشته باشد.  شهرداری در سه سطح با مردم در ارتباط هست. سطح اول خدمات به مردم، سطح دوم حفظ و توسعه فضای سبز و سوم در سطح فرهنگ. جدای از این سطوح شهرداری باید به سه مؤلفه در سازمان خود توجه لازم بکند. اول مبارزه با فساد در سیستم شهرداری و بافت مدیران شهری، دوم ارتقاء سطح علمی اداره شهر و سوم همکاری با سایر دستگاه‌ها. در متن زیر مجموعه‌ای از وظایف شهرداری‌ها در اختیار کاربران ارجمند قرار می‌گیرد.

 

پیگیری و ثبت نام تعداد 130 نفر از رانندگان آژانس جهت جذب اعتبار بنزین در سال 1398

پیگیری و ثبت نام تعداد 130 نفر از رانندگان آژانس جهت جذب اعتبار بنزین در سال 1398

9:54 1399/1/6

ثبت نام تعداد 130 نفر از رانندگان آژانس جهت جذب اعتبار بنزین در سال 98 توسط واحد حمل و نقل صورت گرفته است.به گزارش روابط عمومی شهرداری خوانسار ، احمدرضا زینعلی مسئول واحد حمل و نقل و ترافیک شهرداری با اعلام این خبر افزود در سال 98 ثبت نام تعداد 130 نفر از رانندگان آژانس جهت بهره مندی از خدمات اعتباری ویژه از طریق اتحادیه حمل و نقل همگانی کشور و جذب اعتبار بنزین توسط رانندگان و ثبت مشخصات در سایت اتحادیه صورت گرفته است.

وی در ادامه افزود : پیگیری و صدور پروانه فعالیت ویژه خودورهای حمل و نقل دانش آموزی و جذب اعتبار سهمیه سوخت و صدور مجوز تردد به تعداد 30مورد از دیگر فعالیت های این واحد در سال 98 می باشد.


162
مطالب مرتبطلطفا با تكميل فرم ، نظرات ، پيشنهادات و انتقادات خود را در مورد مطلب منتشر شده با ما در ميان بگذاريد.
پيام شما پس از تاييد توسط مدير سايت ، منتشر خواهد شد.