شهرداری خوانسار

 

مقام معظم رهبری: شهرداری به عنوان سازمانی که سروکارش با مردم است باید روح خدمتگزاری و اخلاص را بیشتر از جاهای دیگر داشته باشد.  شهرداری در سه سطح با مردم در ارتباط هست. سطح اول خدمات به مردم، سطح دوم حفظ و توسعه فضای سبز و سوم در سطح فرهنگ. جدای از این سطوح شهرداری باید به سه مؤلفه در سازمان خود توجه لازم بکند. اول مبارزه با فساد در سیستم شهرداری و بافت مدیران شهری، دوم ارتقاء سطح علمی اداره شهر و سوم همکاری با سایر دستگاه‌ها. در متن زیر مجموعه‌ای از وظایف شهرداری‌ها در اختیار کاربران ارجمند قرار می‌گیرد.

 

استفاده از 200 هزار لیتر محلول ضدعفونی در خوانسار

استفاده از 200 هزار لیتر محلول ضدعفونی در خوانسار

21:10 1399/1/14

از ابتدای شروع بحران کرونا در خوانسار تا به امروز نزدیک به دویست هزار لیتر محلول ضدعفونی برای ضد عفونی از معابر ، ناوگان حمل و نقل عمومی و اماکنی مانند جایگاه های cng، پایانه مسافربری و پارک های سطح شهر استفاده شده است.به گزارش روابط عمومی شهرداری خوانسار ، مهندس جاپلقی مسئول واحد خدمات شهری شهرداری خوانسار در گفتگو با روابط عمومی شهرداری اعلام کرد: از ابتدای شروع بحران کرونا در خوانسار تا به امروز نزدیک به دویست هزار لیتر محلول ضدعفونی برای ضد عفونی از معابر ، ناوگان حمل و نقل عمومی و اماکنی مانند جایگاه های cng، پایانه مسافربری و پارک های سطح شهر استفاده شده است.

جاپلقی از دو برابر شدن حجم زباله خانگی شهر و جمع‌‌آوری روزانه پسماندها هم‌زمان با اعمال محدودیت‌های تردد خبر داد و اظهار داشت: به منظور رعایت بیشتر اصول بهداشتی، و کاهش حجم زباله تولید شده شهروندان نسبت به تفکیک زباله از مبداء اهتمام بیشتری داشته باشند.

جاپلقی، با تشکر ویژه از تلاش‌های تمامی مسئولان شهرستان از جمله، کادر درمانی بیمارستان‌، نیروهای شبکه بهداشت، مجموعه بسیج و هلال احمر و تمامی نیروهای مردمی فعال در عرصه مقابله با شیوع کرونا ادامه داد: مردم نیز همکاری بسیار خوبی در این عرصه داشته‌اند که نمونه بارز آن طی روزهای دوازدهم و سیزدهم فروردین امسال مشهود بود به طوری که در بازدید‌های میدانی صورت گرفته، حتی یک خانواده نیز در پارک‌های شهر مستقر نشده بود.


154
مطالب مرتبطلطفا با تكميل فرم ، نظرات ، پيشنهادات و انتقادات خود را در مورد مطلب منتشر شده با ما در ميان بگذاريد.
پيام شما پس از تاييد توسط مدير سايت ، منتشر خواهد شد.