شهرداری خوانسار

 

مقام معظم رهبری: شهرداری به عنوان سازمانی که سروکارش با مردم است باید روح خدمتگزاری و اخلاص را بیشتر از جاهای دیگر داشته باشد.  شهرداری در سه سطح با مردم در ارتباط هست. سطح اول خدمات به مردم، سطح دوم حفظ و توسعه فضای سبز و سوم در سطح فرهنگ. جدای از این سطوح شهرداری باید به سه مؤلفه در سازمان خود توجه لازم بکند. اول مبارزه با فساد در سیستم شهرداری و بافت مدیران شهری، دوم ارتقاء سطح علمی اداره شهر و سوم همکاری با سایر دستگاه‌ها. در متن زیر مجموعه‌ای از وظایف شهرداری‌ها در اختیار کاربران ارجمند قرار می‌گیرد.

 

تاکسی ها حداکثر باید سه مسافر سوار کنند

تاکسی ها حداکثر باید سه مسافر سوار کنند

8:28 1399/1/23

مسئول واحد حمل و نقل و ترافیک شهرداری گفت : تاکسی ها حداکثر باید سه مسافر سوار کنند.به گزارش روابط عمومی شهرداری خوانسار ، احمدرضا زینعلی با اعلام این خبر افزود: پروتکل گام دوم مبارزه با ویروس کرونا مستند به راهنمای گام دوم مبارزه با این ویروس مصوب وزارت بهداشت و الزامات فاصله گذاری اجتماعی و سلامت محیط کار در ناوگان تاکسیرانی‌های شهری کشور به سازمان های تاکسیرانی ابلاغ شد. 

وی افزود : در طرح فاصله گذاری اجتماعی، رانندگان موظفند در تاکسی‌های درون شهری حداکثر تعداد ۳ نفر مسافر سوار کنند. 

مسئول واحد حمل و نقل و ترافیک شهرداری خوانسار با بیان اینکه نظافت و ضدعفونی مستمر برای ناوگان حمل و نقل عمومی انجام می‌پذیرد گفت: تمهیدات پیشگیرانه مختلفی با هدف جلوگیری از شیوع بیماری کرونا در ناوگان حمل و نقل عمومی پیش‌بینی شده که شستشو و ضدعفونی متعدد محیط اتوبوس‌های درون شهری ، تاکسی ها و پایانه مسافربری به صورت روزانه از آن جمله به شمار می‌رود

 


163
مطالب مرتبطلطفا با تكميل فرم ، نظرات ، پيشنهادات و انتقادات خود را در مورد مطلب منتشر شده با ما در ميان بگذاريد.
پيام شما پس از تاييد توسط مدير سايت ، منتشر خواهد شد.