شهرداری خوانسار

 

مقام معظم رهبری: شهرداری به عنوان سازمانی که سروکارش با مردم است باید روح خدمتگزاری و اخلاص را بیشتر از جاهای دیگر داشته باشد.  شهرداری در سه سطح با مردم در ارتباط هست. سطح اول خدمات به مردم، سطح دوم حفظ و توسعه فضای سبز و سوم در سطح فرهنگ. جدای از این سطوح شهرداری باید به سه مؤلفه در سازمان خود توجه لازم بکند. اول مبارزه با فساد در سیستم شهرداری و بافت مدیران شهری، دوم ارتقاء سطح علمی اداره شهر و سوم همکاری با سایر دستگاه‌ها. در متن زیر مجموعه‌ای از وظایف شهرداری‌ها در اختیار کاربران ارجمند قرار می‌گیرد.

 

توزیع بسته‌های بهداشتی در بین رانندگان ناوگان تاکسیرانی خوانسار

توزیع بسته‌های بهداشتی در بین رانندگان ناوگان تاکسیرانی خوانسار

9:15 1399/2/3

مسئول واحد حمل و نقل و ترافیک شهرداری خوانسار از توزیع بسته‌های بهداشتی در بین رانندگان ناوگان تاکسیرانی خبر داد.به گزارش روابط عمومی شهرداری خوانسار ، احمدرضا زینعلی مسئول واحد حمل و نقل و ترافیک شهرداری خوانسار در تشریح آخرین اقدام‌های این واحد برای مقابله با کرونا گفت: بر اساس شیوه نامه ابلاغ شده که به تایید وزارت بهداشت نیز رسیده است تمامی سطوحی که رانندگان تاکسی با آن در ارتباط هستند توسط اکیپ مستقر در واحد خدمات موتوری شهرداری ضد عفونی و در کارتکس ویژه انها جهت کنترل ثبت می گردد و رانندگان تاکسی موظفند در طول روز نسبت به این امر اقدام نمایند.

مسئول واحد حمل و نقل و ترافیک شهرداری خوانسار افزود: بر اساس پیگیری‌های انجام شده بسته‌های اقلام بهداشتی (شامل ماسک ، دستکش ، ماده ضد عفونی و بروشور آموزشی) در بین رانندگان توزیع شد.

وی در پایان افزود : از شهروندان درخواست می گردد به هنگام استفاده از سرویس حمل و نقل نکات بهداشتی را رعایت نمایند.

 

 


137
مطالب مرتبطلطفا با تكميل فرم ، نظرات ، پيشنهادات و انتقادات خود را در مورد مطلب منتشر شده با ما در ميان بگذاريد.
پيام شما پس از تاييد توسط مدير سايت ، منتشر خواهد شد.