شهرداری خوانسار

 

مقام معظم رهبری: شهرداری به عنوان سازمانی که سروکارش با مردم است باید روح خدمتگزاری و اخلاص را بیشتر از جاهای دیگر داشته باشد.  شهرداری در سه سطح با مردم در ارتباط هست. سطح اول خدمات به مردم، سطح دوم حفظ و توسعه فضای سبز و سوم در سطح فرهنگ. جدای از این سطوح شهرداری باید به سه مؤلفه در سازمان خود توجه لازم بکند. اول مبارزه با فساد در سیستم شهرداری و بافت مدیران شهری، دوم ارتقاء سطح علمی اداره شهر و سوم همکاری با سایر دستگاه‌ها. در متن زیر مجموعه‌ای از وظایف شهرداری‌ها در اختیار کاربران ارجمند قرار می‌گیرد.

 

اجرای آبیاری تحت فشار بلوار سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی

اجرای آبیاری تحت فشار بلوار سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی

19:42 1399/2/15

آبیاری تحت فشار بلوار سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی در حال اجرا می باشد.به گزارش روابط عمومی شهرداری خوانسار ، مهندس نوروزی مسئول واحد فضای سبز شهرداری خوانسار با اعلام این خبر افزود : با توجه به اهمیت موضوع آب و ضرورت صرفه جویی در منابع آبی اجرای آبیاری تحت فشار از پنج سال گذشته در دستور کار قرار گرفته است.

وی با اشاره به مزایی این طرح ها ، بیان کرد: افزایش راندمان آبیاری، کاهش آب مصرفی،  کاهش ترافیک و تصادفات شهری، کاهش نیروی انسانی، کاهش هزینه حمل آب توسط تانکر، از جمله مزایای طرح های یاد شده است.

 

 


154
مطالب مرتبطلطفا با تكميل فرم ، نظرات ، پيشنهادات و انتقادات خود را در مورد مطلب منتشر شده با ما در ميان بگذاريد.
پيام شما پس از تاييد توسط مدير سايت ، منتشر خواهد شد.