شهرداری خوانسار

 

مقام معظم رهبری: شهرداری به عنوان سازمانی که سروکارش با مردم است باید روح خدمتگزاری و اخلاص را بیشتر از جاهای دیگر داشته باشد.  شهرداری در سه سطح با مردم در ارتباط هست. سطح اول خدمات به مردم، سطح دوم حفظ و توسعه فضای سبز و سوم در سطح فرهنگ. جدای از این سطوح شهرداری باید به سه مؤلفه در سازمان خود توجه لازم بکند. اول مبارزه با فساد در سیستم شهرداری و بافت مدیران شهری، دوم ارتقاء سطح علمی اداره شهر و سوم همکاری با سایر دستگاه‌ها. در متن زیر مجموعه‌ای از وظایف شهرداری‌ها در اختیار کاربران ارجمند قرار می‌گیرد.

 

رونمایی از مستندجهانی در گوشه ای به مناسبت 20 اردیبهشت روز خوانسار

رونمایی از مستندجهانی در گوشه ای به مناسبت 20 اردیبهشت روز خوانسار

9:22 1399/2/22

به مناسبت فرا رسیدن میلاد اسوه کرامت؛ حضرت امام حسن مجتبی (ع) و نیز بیست اردیبهشت ماه ؛ روز خوانسار ، از مجموعه مستند تلویزیونی جهانی در گوشه ای رونمایی شد.به گزارش روابط عمومی شهرداری خوانسار ، به مناسبت فرا رسیدن میلاد اسوه کرامت؛ حضرت امام حسن مجتبی (ع) و نیز بیست اردیبهشت ماه ؛ روز خوانسار ، آیین رونمایی از مجموعه مستند تلویزیونی جهانی در گوشه ای که توسط جوانان هنرمند خوانساری در گروه فرهنگی هنری معراج و به سفارش و حمایت شهرداری و شورای اسلامی شهر خوانسار تهیه و ساخته شده، برگزار گردید.

این مستند که کار تهیه و ساخت آن یکسال به طول انجامیده است شامل ؛ هشت قسمت برنامه کارشناس محور همراه با آیتم های متنوع و زیبا در مورد هشت موضوع مختلف از شهرستان خوانسار است که سعی شده برای اولین بار به شکلی ویژه و جامع، گوشه های مختلف این شهرستان را به زیبایی معرفی نماید.

در این آیین شهردار محترم و اعضای شورای اسلامی شهر خوانسار ضمن عرض تبریک این روز خجسته، با تشکر از اعضای گروه فرهنگی هنری معراج و نیز واحد فرهنگی هنری شهرداری ، مجموعه مستند تلویزیونی جهانی در گوشه ای را اثری ماندگار و اثربخش دانسته و آن را هدیه ای به تمام خوانساریهای عزیز معرفی نمودند.

 

 

 

 


179
مطالب مرتبطلطفا با تكميل فرم ، نظرات ، پيشنهادات و انتقادات خود را در مورد مطلب منتشر شده با ما در ميان بگذاريد.
پيام شما پس از تاييد توسط مدير سايت ، منتشر خواهد شد.