شهرداری خوانسار

 

مقام معظم رهبری: شهرداری به عنوان سازمانی که سروکارش با مردم است باید روح خدمتگزاری و اخلاص را بیشتر از جاهای دیگر داشته باشد.  شهرداری در سه سطح با مردم در ارتباط هست. سطح اول خدمات به مردم، سطح دوم حفظ و توسعه فضای سبز و سوم در سطح فرهنگ. جدای از این سطوح شهرداری باید به سه مؤلفه در سازمان خود توجه لازم بکند. اول مبارزه با فساد در سیستم شهرداری و بافت مدیران شهری، دوم ارتقاء سطح علمی اداره شهر و سوم همکاری با سایر دستگاه‌ها. در متن زیر مجموعه‌ای از وظایف شهرداری‌ها در اختیار کاربران ارجمند قرار می‌گیرد.

 

بازدید دکتر خاتمی نماینده مردم خوانسار و گلپایگان از پروژه های عمرانی شهرداری

بازدید دکتر خاتمی نماینده مردم خوانسار و گلپایگان از پروژه های عمرانی شهرداری

8:18 1399/7/20

دکتر سید مسعود خاتمی نماینده مردم خوانسار و گلپایگان در مجلس شورای اسلامی از پروژه های عمرانی شهر بازدید به عمل آورد.به گزارش روابط عمومی شهرداری خوانسار ، دکتر سید مسعود خاتمی نماینده مردم خوانسار و گلپایگان در مجلس شورای اسلامی به همراه مهندس اسحاقی شهردار و آقای صانعی ریاست شورای اسلامی شهر از پروژه های عمرانی شهرداری بازدید به عمل آورد.

شایان ذکر است از پروژه های کنار گذر شرقی ، مسجد و پارک باباسلطان ، ساختمان آتش نشانی و مدیریت بحران شهرداری و ورودی خوانسار از سمت مسکن مهر بازدید شد.

 

 

 

]


38
مطالب مرتبطلطفا با تكميل فرم ، نظرات ، پيشنهادات و انتقادات خود را در مورد مطلب منتشر شده با ما در ميان بگذاريد.
پيام شما پس از تاييد توسط مدير سايت ، منتشر خواهد شد.