شهرداری خوانسار

 

مقام معظم رهبری: شهرداری به عنوان سازمانی که سروکارش با مردم است باید روح خدمتگزاری و اخلاص را بیشتر از جاهای دیگر داشته باشد.  شهرداری در سه سطح با مردم در ارتباط هست. سطح اول خدمات به مردم، سطح دوم حفظ و توسعه فضای سبز و سوم در سطح فرهنگ. جدای از این سطوح شهرداری باید به سه مؤلفه در سازمان خود توجه لازم بکند. اول مبارزه با فساد در سیستم شهرداری و بافت مدیران شهری، دوم ارتقاء سطح علمی اداره شهر و سوم همکاری با سایر دستگاه‌ها. در متن زیر مجموعه‌ای از وظایف شهرداری‌ها در اختیار کاربران ارجمند قرار می‌گیرد.

 

ضد عفونی روزانه ناوگان حمل و نقل عمومی جهت پیشگیری از شیوع و گسترش ویروس کرونا

ضد عفونی روزانه ناوگان حمل و نقل عمومی جهت پیشگیری از شیوع و گسترش ویروس کرونا

19:8 1399/8/12

مهندس جاپلقی مسئول واحد خدمات شهری شهرداری خوانسار از ضد عفونی روزانه ناوگان حمل و نقل عمومی جهت پیشگیری از شیوع و گسترش کرونا ویروس خبر داد.به گزارش روابط عمومی شهرداری خوانسار ، شهرداری خوانسار به منظور حفظ سلامت شهروندان عزیز و پیشگیری از شیوع و گسترش کرونا ویروس جدید از تاریخ 6/12/1398 اقدام به ضدعفونی نمودن ناوگان حمل و نقل عمومی و کلیه ایستگاه‌های تاکسی سطح شهر نموده است.

مهندس جاپلقی در ادامه افزود : این روال در کلیه موارد فوق‌الذکر تا اطلاع ثانوی به صورت روزانه (حتی ایام تعطیل) استمرار دارد.

 


39
مطالب مرتبطلطفا با تكميل فرم ، نظرات ، پيشنهادات و انتقادات خود را در مورد مطلب منتشر شده با ما در ميان بگذاريد.
پيام شما پس از تاييد توسط مدير سايت ، منتشر خواهد شد.