شهرداری خوانسار

 

مقام معظم رهبری: شهرداری به عنوان سازمانی که سروکارش با مردم است باید روح خدمتگزاری و اخلاص را بیشتر از جاهای دیگر داشته باشد.  شهرداری در سه سطح با مردم در ارتباط هست. سطح اول خدمات به مردم، سطح دوم حفظ و توسعه فضای سبز و سوم در سطح فرهنگ. جدای از این سطوح شهرداری باید به سه مؤلفه در سازمان خود توجه لازم بکند. اول مبارزه با فساد در سیستم شهرداری و بافت مدیران شهری، دوم ارتقاء سطح علمی اداره شهر و سوم همکاری با سایر دستگاه‌ها. در متن زیر مجموعه‌ای از وظایف شهرداری‌ها در اختیار کاربران ارجمند قرار می‌گیرد.

 

عملیات کاشت انواع گل های فصلی (تزئینی) در میادین و معابر شهری توسط شهرداری خوانسار

عملیات کاشت انواع گل های فصلی (تزئینی) در میادین و معابر شهری توسط شهرداری خوانسار

19:35 1399/8/12

عملیات کاشت انواع گل های فصلی (تزئینی) در میادین و معابر شهری توسط شهرداری خوانسار در حال انجام است.به گزارش روابط عمومی شهرداری خوانسار ، مهندس عباس نوروزی مسئول طرح و توسعه فضای سبز با اعلام این خبر گفت : با هدف ایجاد چشم اندازی زیبا در مناطق مختلف شهر، عملیات کاشت انواع گلهای فصلی (تزئینی) در سطح میادین، معابر، بلوارها، پارکها و گذرگاههای اصلی و دیگر نقاط با توجه به زمانبندی برنامه ها در حال انجام است.

وی ادامه داد:  نشا گل های تزئینی در این مناطق با هدف ایجاد چشم اندازی زیبا از محیط های شهری و بویژه فضای سبز، توسط پرسنل واحد فضای سبز و پارکها به صورت روزانه اجرا خواهد شد.

مهندس نوروزی در پایان از شهروندان گرامی در خواست نمود، در حفظ و نگهداری فضای سبز شهر کوشا باشند و شهرداری را در این امر یاری نمایند.

 

 


51
مطالب مرتبطلطفا با تكميل فرم ، نظرات ، پيشنهادات و انتقادات خود را در مورد مطلب منتشر شده با ما در ميان بگذاريد.
پيام شما پس از تاييد توسط مدير سايت ، منتشر خواهد شد.