شهرداری خوانسار

 

مقام معظم رهبری: شهرداری به عنوان سازمانی که سروکارش با مردم است باید روح خدمتگزاری و اخلاص را بیشتر از جاهای دیگر داشته باشد.  شهرداری در سه سطح با مردم در ارتباط هست. سطح اول خدمات به مردم، سطح دوم حفظ و توسعه فضای سبز و سوم در سطح فرهنگ. جدای از این سطوح شهرداری باید به سه مؤلفه در سازمان خود توجه لازم بکند. اول مبارزه با فساد در سیستم شهرداری و بافت مدیران شهری، دوم ارتقاء سطح علمی اداره شهر و سوم همکاری با سایر دستگاه‌ها. در متن زیر مجموعه‌ای از وظایف شهرداری‌ها در اختیار کاربران ارجمند قرار می‌گیرد.

 

برگ های پاییزی از سطح شهر جهت تولید خاکبرگ جمع آوری می شود

برگ های پاییزی از سطح شهر جهت تولید خاکبرگ جمع آوری می شود

8:13 1399/8/22

روزانه بیش از 10 تن برگ از سطح شهر جهت تولید خاکبرگ جمع آوری می شود.به گزارش روابط عمومی شهرداری خوانسار ، مسئول خدمات شهری شهرداری خوانسار گفت: برگ های پاییزی از سطح شهر جهت تولید خاکبرگ جمع آوری می شود.

مهندس محسن جاپلقی اظهار کرد: تصویر زیبای برگ های پاییزی در خیابان های سطح شهر جلوه زیبایی به فضای شهر می دهند و همواره این تصاویر مورد استقبال عموم شهروندان است.

وی اذعان کرد: امسال نیز همانند سال های قبل جمع آوری برگ ها از سطح معابر ، پارک ها و میادین در دستور کار قرار گرفته و هماهنگی لازم جهت جمع آوری و حمل برگها و دپو در محل‌های تعیین شده صورت می‌پذیرد.

به گفته وی برگ‌ها با پا خوردن‌های بسیار چهره زیبای خود را از دست می‌دهند و در هنگام بارش باران موجب مسدود شدن کانال‌های هدایت آب‌های سطحی و آب گرفتگی معابر می شوند از این رو جمع آوری برگ ها بیشتر در مکانهای پرتردد به صورت پیوسته انجام می شود.

 

 

 

 

 

 
136
مطالب مرتبطلطفا با تكميل فرم ، نظرات ، پيشنهادات و انتقادات خود را در مورد مطلب منتشر شده با ما در ميان بگذاريد.
پيام شما پس از تاييد توسط مدير سايت ، منتشر خواهد شد.